درباره سایت PhoneExperts(متخصصین موبایل)

توسعه اینترنت و همه گیر شدن آن میان اقشار مختلف جامعه، موجب ارتقاء روز افزون جایگاه تجارت الکترونیک شده و این توسعه از سوی دیگر،رقابت را در میان فروشگاه‌های اینترنتی دو چندان کرده است.

در این عرصه رقابتی، تنها فروشگاه‌هایی پیروز خواهند شد که به خواسته‌های مشتریان خود ارج نهاده و بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات و خدمات را با مناسب‌ترین قیمت عرضه نمایند. امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند.
خرید در زندگی امروزی بی‏‌گمان به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود و نکته اصلی این است که فروشگاه مربوطه فقط به فکر فروش محصول خود هست یا به یک معامله دو سر برد فکر می کند.

مشتری با داشتن اطلاعات دقیق و حق انتخاب بین تمامی برندها و مدلها و با پایین ترین قیمت ممکن می تواند رضایت کسب کند که در آن زمان هم فروشگاه اینترنتی و هم مشتری ذینفع می باشند.

گروه متخصصین موبایل ، اول با هدف اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی ، کار خود را شروع کرد و بعد از گذشت زمانی اندک با توجه به نیاز جامعه به فروشگاهی تخصص محور ، کار خود را در زمینه مشاوره ، راهنمایی و فروش گوشی موبایل و محصولات مربوطه شروع کرد.

دسته بندی محصولات PhoneExperts را در زیر می توانید مشاهده کنید .

مشاهده همه محصولات